Jak se zbavit akné?

Léčba akné patří mezi velmi časté důvody, proč je aloe vera vyhledávána. Boj s akné je dokonce jedním z nejčastějších a nejoblíbenějších důvodů. Tato prastará rostlina regeneruje tkáně zevnitř ven a absorbuje přebytečné tuky způsobené zablokováním pórů pokožky. Aloe vera má adstringentní (stahující) a bakteriální vlastnosti, které jsou zodpovědné nejen za odstranění přebytečného tuku, ale také za prevenci budoucích pupínků.

Při akné se doporučuje použít aloe vera jak vnitřně, tak i zevně, aby se akné vyléčilo komplexně. Pro vnitřní použití je vhodná šťáva z aloe vera, která funguje jako čisticí prostředek a snižuje tuky produkované mazovými žlázami. V případě vnějšího použití je ideální čirý gel z aloe vera, mýdlo z aloe vera nebo krém z aloe vera obohacený o hlemýždí extrakt. Ten navíc vysušuje pupínky, dezinfikuje kůži a pomáhá hojit jizvy.

Doporučené produkty:

· Pure gel aloe vera

· Ručně vyráběné mýdlo aloe vera

· Regenerující hydratační krém aloe vera

· Juice aloe vera

Použití:

Při aktivním akné doporučujeme umýt obličej Aloe Vera Mýdlem každé ráno a večer.

Ráno: Po umytí obličeje mýdlem aplikujte Aloe Vera Hlemýžďový krém.

Večer: Po umytí obličeje mýdlem aplikujte Aloe Vera Pure Gel kruhovou masáží.

Synergických účinků docílíte, pokud podpoříte zevní péči také vnitřně – 50 ml Aloe Vera Juice pijte každý den před jídlem. Můžete jej také smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.