+LANZAROTE

+lantźarote výrobce kosmetiky

Značka +Lanzarote začala své dobrodružství v roce 2007.

 
 
Společnost v současné době zaměstnává více než 70 lidí (jejichž zaměstnanci tvoří 95% žen), a brzy se stala lídrem v kosmetickém odvětví, a to nejen na ostrově Lanzarote, ale i na celém území Kanárských ostrovů. V 16 zařízeních, která jsou otevřeny v různých částech ostrovů, si návštěvníci mohou nejen koupit produkty výjimečné kvality, ale také se mohou dozvědět více o historii a vlastnostech Aloe Vera. Rostliny, která má ty nejlepší podmínky pro pěstování na Kanárských ostrovech.
 
Společnost se od ostatních kosmetických firem odlišuje tím, že si bere za závazek vytvořit centra, která jsou spojena se světem Aloe Vera.
 
Společnost Aloe Plus Lanzarote provozuje 5 muzeí, které se nacházejí v Lanzarote obci Haria, Yaiza,  Teguise (Arrieta, Punta Mujeres, Yaiza a La Graciosa) a v obci La Esperanza na ostrově Tenerife.
 
 
Tato střediska byla klasifikována Cabildo de Lanzarote jako střediska turistického a kulturního významu. Tato muzea patří mezi místa, které prostě musíte na sopečných ostrovech navštívit.
 
 
Již více než deset let existence této mladé společnosti na Kanárských ostrovech byla plná inovací a odhodlání jít odlišnou cestou, než ostatní kosmetické firmy. Ve spolupráci se sesterskou společností Atlantic Cosmetics je průkopníkem při aplikaci vínové terapie v Lanzarote (jiný způsob, jak si užívat víno a jeho pozitivních vlastností bez toho, abyste ho museli vypít).
 
 
Stejně tak se pustila do aplikace vysoce kvalitní oceánské soli s terapeutickým účinky pro výrobu řady kosmetiky a make-upu.
 
V nabídce naleznete také také produkty, které využívají vulkanický popel, který je pro tyto ostrovy charakteristický.