VLASTNOSTI ALOE VERA

Vlastnosti aloe vera

 

Magické a organické

super vlastnosti aloe vera

Kromě toho, že je aloe vera nejlepším přírodním produktem, který účinně bojuje proti vlivům stárnutí, navíc zklidňuje, regeneruje, chrání, hydratuje a pomáhá na všechny typy pleti. Je také vhodná pro použití v případě běžných popálenin (lehkých a těžších) nebo modřin.
 
 
Produkty z aloe vera jsou zároveň účinným antiseptikem a přírodním léčivým přípravek, které lze aplikovat na ošetření ran, puchýřů, otoků, oparů, podráždění po holení nohou i tváře, bodnutí hmyzem, kvasinkových infekcí, akné a ekzémů.
 
Dokonce můžeme použít aloe vera jako gel na vlasy nebo jako odstraňovač make-upu . To je jen výčet externích vlastností. O dalších účincích se můžete dočíst pokračováním ve čtení.
 
Aloe vera se dá také pít aloe ve formě šťávy k léčbě vnitřních potíží.
 
 
 
 
Akné

Léčba akné patří mezi velmi časté důvody, proč je aloe vera vyhledávána. Boj s akné je dokonce jedním z nejčastějších a nejoblíbenějších důvodů. Tato prastará rostlina regeneruje tkáně zevnitř ven a absorbuje přebytečné tuky způsobené zablokováním pórů pokožky. Aloe vera má adstringentní (stahující) a bakteriální vlastnosti, které jsou zodpovědné nejen za odstranění přebytečného tuku, ale také za prevenci budoucích pupínků.

Při akné se doporučuje použít aloe vera jak vnitřně, tak i zevně, aby se akné vyléčilo komplexně. Pro vnitřní použití je vhodná šťáva z aloe vera, která funguje jako čisticí prostředek a snižuje tuky produkované mazovými žlázami. V případě vnějšího použití je ideální čirý gel z aloe vera, mýdlo z aloe vera nebo krém z aloe vera obohacený o hlemýždí extrakt. Ten navíc vysušuje pupínky, dezinfikuje kůži a pomáhá hojit jizvy.

Doporučené produkty:

· Pure gel aloe vera

· Ručně vyráběné mýdlo aloe vera

· Regenerující hydratační krém aloe vera

· Juice aloe vera

Použití:

Při aktivním akné doporučujeme umýt obličej Aloe Vera Mýdlem každé ráno a večer.

Ráno: Po umytí obličeje mýdlem aplikujte Aloe Vera Hlemýžďový krém.

Večer: Po umytí obličeje mýdlem aplikujte Aloe Vera Pure Gel kruhovou masáží.

Synergických účinků docílíte, pokud podpoříte zevní péči také vnitřně – 50 ml Aloe Vera Juice pijte každý den před jídlem. Můžete jej také smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Depilace

Aloe vera je ideální pro použití po depilaci a holení. Mimo pocitu úlevy a osvěžení dochází také k regeneraci pokožky. Zároveň aplikace čirého gelu z aloe vera zabraňuje zarudnutí, vyrážkám a pupínkům, které vznikají v důsledku odstraňování chloupků.

Doporučené produkty:

· Dermic gel aloe vera

Použití:

Před použitím After Shave doporučujeme umýt pokožku studenou vodou, díky čemuž se správně uzavřou póry. Následně pokožku osušte a produkt jemně vmasírujte.

Dermic Gel aplikujte úplně na závěr na oholenou oblast, abyste pocítili úlevu a osvěžení ošetřených partií.

Afty

Záněty v ústní dutině bývají velmi bolestivé. Projevují se zejména afty, které mohou být rozeseté po celých ústech. Ke zmírnění příznaků způsobených afty přispívá aloe

vera, ideálně ve formě tablet či šťávy. K úlevě může dojít přímo v ústní dutině, v jícnu, a dokonce může docházet i ke zmírnění bolesti v žaludku.

Doporučené produkty:

· Juice aloe vera

Použití:

Vypijte 50 ml Aloe Vera Juice před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Při akutním problému doporučujeme malé množství džusu vykloktat a pak vyplivnout. Alternativa džusu jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Alergie

Téměř každý z nás párkrát za rok trpí nějakou formou alergie. Alergickou reakci může mít na svědomí sluníčko, hmyz nebo třeba potraviny. Naskáčou pupínky a ty svědí a nedají vám spát. Proto je důležité (zejména na jaře a v létě), abychom komplikacím předcházeli. Aloe vera je silný stimulátor imunitního systému, který navíc posiluje. Mimo jiné obsahuje celou řadu látek účinných proti histaminu a bradykininu – látkám které jsou zodpovědné za část projevů alergie.

Doporučené produkty:

· Pure gel aloe vera

· Juice aloe vera

Použití:

Při prvních příznacích alergických symptomů doporučujeme užívat Aloe Vera Juice, a to po celé jaro a léto, kdy jsou alergické symptomy největší. 50 ml Aloe Vera Juice vypijte před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa džusu jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody. Pokud se vám objevila vyrážka na těle, použijte čistý aloe vera gel.

Bolest v krku

Díky šťávě z aloe vera můžete vyhrát nad bolestí v krku. Aloe vera má baktericidní a protizánětlivé vlastnosti, které snižují zánět v krku a eliminují mikroorganismy.

Doporučené produkty:

· Juice aloe vera

Použití:

Vypijte 50 ml Aloe Vera Juice před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Vrásky

Aloe vera spolu se šípkem dokáží díky synergickému efektu velmi efektivně zabránit tvorbě vrásek. Obě složky mají přirozeně vysoký obsah bílkovin a zvyšují tvorbu

buněk, které umožňují existenci kolagenu. Díky krému můžete zvýšit také pružnost a regeneraci tkání.

Doporučené produkty:

· Regenerační a výživný krém se šípkem aloe vera

· Oční krém aloe vera

Použití:

Aloe Vera Šípkový Krém je vhodný na vyčištěný obličej i na krk. Používejte jej každé ráno a večer.

Pro oční oblasti doporučujeme přímo Aloe Vera Eye Contour, který vmasírujte do očního okolí každé ráno a večer krouživými pohyby od kořene nosu směrem ke spánkům.

Ateroskleróza a hypertenze

Aloe Vera je přirozená hypotenzní látka (hypotenze = snížení krevního tlaku), která působí jako čisticí prostředek v krvi a podporuje okysličení tkání a regulaci krevního tlaku.

Doporučené produkty:

· Juice aloe vera

Použití:

Vypijte 50 ml Aloe Vera Juice před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Astma

Aloe Vera je prospěšná v boji s astmatem díky steroidům, které tato prastará rostlina obsahuje – snižuje zánět dýchacích cest. Použití aloe vera snižuje bolesti hlavy a sinusitidu (zánět vedlejších nosních dutin) způsobenou samotným astmatem.

Doporučené produkty:

· Juice aloe vera

Použití:

Vypijte 50 ml Aloe Vera Juice před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Vlasy a vlasová pokožka

Existuje mnoho problémů spojených s vlasy. Vypadávání, třepení, svědivá vlasová pokožka nebo lupy jsou některé z nich. Aloe vera by proto měla být hlavní složkou přípravků pro vlasovou péči. Obsahuje totiž více než 20 minerálů a vitamínů, které pomáhají urychlit růst vlasů a celkově zlepšit jejich kvalitu.

V jakých případech může aloe vera pomoci v péči o vlasy?

– Mazotok (sebum): mazotok je produkován mazovými žlázami a chrání vlasy i vlasovou pokožku před přílišným vysušováním. Někdy však mazové žlázy produkují více mazotoku, který může zablokovat kapilární póry a tím brzdit růst vlasů. Aloe vera snižuje tuto látku, neboť má antibakteriální vlastnosti, které zabraňují její akumulaci.

– Alopecie a plešatost: vlastnosti aloe vera umožňují omlazovat vlasové folikuly, které jsou zodpovědné za prevenci plešatosti a alopecie.

– Lupy: aloe vera pomáhá předcházet suché pokožce díky svým hydratačním a zklidňujícím účinkům, čímž působí přímo na lupy.

– Hydratace: aloe vera je ideální k vyživování pokožky hlavy díky množství minerálů a vitaminů, které obsahuje. Pokožku harmonizuje a do hloubky hydratuje.

– Kondicionér: aloe vera napomáhá snazšímu rozčesávání a dodává vlasům jemnost. Pravidelné používání pomáhá obnovit lesk suchým vlasům.

– Zrychluje růst vlasů: aloe vera obsahuje enzym, který podporuje růst vlasů, usnadňuje a zlepšuje cirkulaci pokožky hlavy.

Doporučené produkty:

· Vyživující šampon aloe vera

· Revitalizační šampon s biotinem a keratinem aloe vera

· Pure gel aloe vera

· Vlasová maska aloe vera

Použití:

Aloe Vera Šampon aplikujte denně na pokožku hlavy a poté opláchněte velkým množstvím vody.

Pokud máte lupy, padají vám vlasy, plešatíte nebo trpíte zvýšenou produkcí mazotorku, aplikujte každou noc na pokožku hlavy Aloe Vera Pure Gel a nechte ho působit až do následujícího dne. Můžete také trochu promíchat s šamponem a aplikovat ho při mytí vlasů.

Aloe Vera Hair Mask by měla být aplikována v případě, že máte barvené nebo křehké vlasy. Doporučujeme ji aplikovat jednou týdně na vlhké vlasy, nechat působit 2 až 3 minuty a na závěr opláchnout velkým množstvím vody.

Rakovina

Použití šťávy a čirého gelu je ideální pomoc během onemocnění rakovinou. Šťáva pomáhá udržovat silnou obranyschopnost během chemoterapie a čirý gel umožňuje hydratovat pokožku během tohoto období stejně i během radioterapie.

Doporučené produkty:

· Pure gel aloe vera

· Juice aloe vera

Použití:

Během chemoterapie pijte 50 ml Aloe Vera Juice každý den nalačno. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa džusu jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Aloe Vera Pure Gel by měl být roztírán na pokožku jemnou masáží ráno nebo v noci. V případě radioterapie naneste malé množství čirého gelu na postiženou oblast.

Zubní kaz

Dobrou prevencí zubního kazu je aloe vera díky přítomným anthrachinonům, které pomáhají bojovat s bakteriemi a chrání zubní sklovinu. Díky protizánětlivým účinkům jsou antrachinony používány pro léčení i pro zmírnění bolesti.

Doporučené produkty:

· Ústní voda aloe vera

· Zubní pasta aloe vera

· Juice aloe vera

Použití:

Můžete si vybrat, zda budete denně užívat Aloe Vera Juice nebo Aloe Vera Tablety bez ohledu na to, zda používáte Aloe Vera Zubní Pastu nebo Aloe Vera Ústní Vodu.

Pokud preferujete juice, vypijte 50 ml Aloe Vera Juice každý den nalačno. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa šťávy jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Aloe Vera Pure Gel by měl být roztírán na pokožku jemnou masáží ráno nebo v noci.

U dětí se v případě problémů se zuby doporučuje nechat nasáknout gázu Aloe Vera Juice a ústa jemně vytřít.

Celulitída

Aloe vera je ideální pomocník v boji s celulitidou. Má čistící sílu, která umožňuje vyčistit a eliminovat všechny toxiny, které celulitidu způsobují. Tato rostlina však není samospásná, je nutné ji kombinovat s cvičením, bohatým příjmem vody a vyváženou stravou. Aplikace aloe vera na celulitidu pomáhá růst svalové tkáně a snižuje tukovou tkáň.

Doporučené produkty:

· Juice aloe vera

· Gel proti celulitidě aloe vera

Použití:

Vypijte 50 ml Aloe Vera Juice před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody. Tato kúra se

doporučuje kombinovat s vyváženou beztukovou stravou, která anticelulitidní proces usnadňuje.

Aloe Vera Gel proti celulitidě aplikujte každé ráno a večer na stehna intenzivní masáží.

Cholesterol

Obsah aloinu v rostlině aloe vera je to, co umožňuje snížit hladinu cholesterolu. Tato látka je vysoký antioxidant a silný eliminátor toxinů. Užívání šťávy z aloe vera usnadní vylučování cholesterolu a emulguje ho.

Doporučené produkty:

· Juice aloe vera

Použití:

Vypijte 50 ml Aloe Vera Juice před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Poranení a řezné rány

Účinné látky v čistém gelu z aloe vera pomáhají uzdravovat pokožku po jakémkoliv poranění či říznutí. Tato rostlina způsobuje, že se řez rychle zacelí. Díky antibakteriálním vlastnostem aloe vera zabraňuje rovněž infekci v ráně.

Doporučené produkty:

· Pure gel aloe vera

Použití:

Na kapesník naneste Aloe Vera Pure Gel (stačí malé množství) a aplikujte na ránu nebo řezné poranění. V případě potřeby ránu obvažte tak, aby se čirý gel mohl dobře absorbovat.

Diabates / cukrovka

Vysoký obsah vitaminu C, antioxidačních složek a antrachinonů způsobuje snížení hladiny cukru v krvi a stimuluje produkci inzulínu, čímž se obnovuje přirozená rovnováha organismu.

Doporučené produkty:

· Juice aloe vera

Použití:

Vypijte 50 ml Aloe Vera Juice před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Bolest kloubů

Pokud trpíte některými druhy bolesti svalů, jako je ztuhlost, křeče nebo uzliny, je možné se uchýlit k aplikaci aloe vera k jejich odstranění. Použití studeného relaxačního gelu je absorbováno krví a bolest začne okamžitě ustupovat.

Doporučené produkty:

· Chladivý gel aloe vera

Použití:

Pokud máte nějaké příznaky svalové bolesti nebo ztuhlosti, aplikujte malé množství Aloe Vera Relax Gelu na postiženou oblast a masírujte po dobu 1 až 2 minut. Relaxační gel používejte denně, dokud bolest nezmizí.

Bolest hlavy a migréna

Aloe vera je díky svým vlastnostem ideální pro přírodní pomoc s bolestí hlavy.

Doporučené produkty:

· Pure gel aloe vera

Použití:

Doporučujeme namočit gázu v Aloe Vera Pure Gel a umístit ji na čelo. Nechte působit, dokud neucítíte, že je bolest na ústupu. Pokud je bolest hlavy způsobena zánětem sinusitidy, pak by měla gáza pokrýt nosní oblast.

Menstruační bolesti/křeče

Aloe vera je dobrým spojencem pro zvládnutí menstruačních potíží. Díky svým vlastnostem pomáhá eliminovat bolest a nekomfort.

Doporučené produkty:

· Juice aloe vera

Použití:

Vypijte 50 ml Aloe Vera Juice před každým jídlem. Pokud chcete, můžete jej smíchat s troškou vody nebo pomerančového džusu. Alternativa Aloe Vera Juice jsou Aloe Vera Tablety, které se užívají jednou denně s malým množstvím vody.

Dětské nemoci

Aloe vera je široce používána při řešení dětských obtíží, neboť je bez alkoholu a nepálí. Používání gelu a šťávy z aloe vera je vhodné pro hojení pupíku, při růstu zoubků a jiných růstových bolestech, horečkách, spalničkách, planých neštovicích, vyrážkách a dalších problémech.

Doporučené produkty:

· Pure gel aloe vera

· Juice aloe vera

Použití:

Naneste trochu Aloe Vera Pure Gel na postiženou oblast pomocí gázy.

Podráždění kůže často způsobují plenky, kvůli citlivé kůži, kterou děti mají. Aplikujte Petit Balm Cream pokaždé, když vyměníte plenku.

Výrony a namožené svaly

V případě, že jste si přivodili výron nebo máte namožený sval, pomůže vám aloe vera. Díky obsahu enzymů má silný sedativní účinek a může rychle proniknout hluboko do postižené oblasti.

Použití Aloe Vera Pure Gelu a Gelu Relax je nejlepším způsobem, jak ulevit od bolesti.

Doporučené produkty:

·Chladivý gel aloe vera

·Pure gel aloe vera

Použití:

Oba přípravky musí být aplikovány na postiženou oblast jemnou masáží. Gel Relax pomáhá zmírnit bolest a Pure Gel výrazně snižuje otoky.

Zácpa

Projímavé vlastnosti rostliny aloe vera jsou ideální pro problémy se zácpou.

Užívání šťávy z aloe vera napomáhá pohybu střev a udržuje čistý tračník. Navíc obnovuje buňky trávicího traktu.

Doporučené produkty:

·Juice aloe vera

Použití:

Před každým jídlem pijte 50 ml šťávy Aloe Vera Juice. Pokud chcete, můžete ji smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu.

Pokud vám šťáva nedělá dobře, můžete užívat tablety. Berte jednu tabletu denně s trochou vody.

Strie

Aloe Vera pomáhá obnovovat kožní tkáň a kolagen v pokožce, která byla v důsledku strií narušena. Aloe vera a extrakt z hlemýždího slizu pomáhají striím předcházet, a pokud se již objevily, usnadňuje jejich redukci.

Doporučené produkty:

·Regenerující hydratační krém aloe vera

·Pure gel aloe vera

Použití:

Aplikujte jednou denně spolu s intenzívní masáží v oblasti, kde se strie nacházejí.

Hemeroidy

Při přítomnosti hemoroidů můžete aplikovat aloe vera různými způsoby. Má protizánětlivý, utišující a regenerující účinek, což okamžitě ulevuje od svědění.

Aloe Vera Pure Gel je určen k léčbě jak vnitřních, tak vnějších hemoroidů.

V obou případech musí aplikace pokračovat až do úplného vymizení hemeroidů.

Doporučené produkty:

·Pure gel aloe vera

·Juice aloe vera

Použití:

V případě vnitřních hemoroidů můžete použít trubičkový aplikátor pro klystýr a aplikovat tak Aloe Vera Pure Gel do konečníku. Nechte jej působit přes noc. V těchto případech doporučujeme udržovat gel v chladničce, abyste dosáhli výraznějšího utišujícího účinku.

V případě vnějších hemoroidů použijte tampony nebo gázu navlhčenou gelem Aloe Vera Pure Gel. Přiložte na ránu a nechte působit.

Pijte denně 50 ml šťávy Aloe Vera Juice před jídlem. Pokud chcete, můžete ji smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu. Pokud vám šťáva nedělá dobře, můžete užívat tablety. Berte jednu tabletu denně s trochou vody.

Rány a jizvy

Aloe Vera obsahuje látku zvanou allantoin, díky které má na buňky velmi silné regenerační, protizánětlivé, dezinfekční a hydratační účinky.

Použití Pure Aloe Vera gelu napomáhá hojení ran o 50% rychleji. V důsledku vysoké schopnosti penetrace do pokožky snižuje zjizvení.

Doporučené produkty:

·Pure gel aloe vera

Použití:

Pomocí tamponu naneste trochu gelu na ránu. Nechte zhojit.

Opary

Aloe Vera pomáhá opary rychle vysušit a zhojit v krátké době. Můžete použít gel, nebo pokud je opar malý, také balzám na rty Aloe Vera.

Doporučené produkty:

·Pure gel aloe vera

·Balzám na rty aloe vera

Použití:

Pokud používáte gel, naneste trochu na tampon a pečlivě přiložte na opar. Aplikujte ráno a večer.

Balzám nanášejte na rty tak často, jak je potřeba.

Infekce

Aloe vera může být používáno k výraznému zmírnění příznaků způsobených různými infekcemi.

Vyžaduje to použití rostliny nebo produktů s vysokým obsahem aloe vera. Aloe Vera Pure Gel je ideální pro tyto případy, protože obsahuje téměř 100% rostliny.

Doporučené produkty:

·Pure gel aloe vera

Použití:

Naneste gel na infikovanou oblast a nechte působit přes noc. Provádějte opakovaně až do doby, kdy již nebudete cítit svědění nebo bolest.

Záněty

Aloe Vera je ideální prostředek pro rychlé odstranění jakýchkoli zánětů nebo bolestí způsobených pády, modřinami, výrony nebo vnitřními poruchami, jako jsou křečové žíly nebo zadržování tekutin.

Mějte však na paměti, že Aloe Vera Gel Relax, přípravek používaný k tomuto účelu, utišuje zánět a zmírňuje bolest, ale neléčí chorobu. Vždy doporučujeme vyhledat lékaře specialistu.

Doporučené produkty:

·Chladivý gel aloe vera

Použití:

Na zanícenou oblast naneste Gel Relax a jemně vmasírujte.

Podráždění a svědění

Pokožka může někde svědit nebo být podrážděná. To může být způsobeno mnoha faktory, mezi něž patří suchá kůže, dlouhý pobyt na slunci, alergická reakce nebo přítomnost mírné dermatitidy.

V těchto případech doporučejeme použít aloe vera, protože intenzivně hydratuje suchou pokožku a podporuje obnovu buněk, čímž okamžitě zmírňuje svědění.

Doporučujeme používat šťávu Aloe Vera Juice nebo Aloe Vera pure Gel.

Doporučené produkty:

·Juice aloe vera

·Pure gel aloe vera

Použití:

Aplikujte Aloe Vera Pure Gel na podrážděnou pokožku pomocí tamponu každý večer. Denně pijte 50 ml šťávy aloe vera před jídlem. Pokud chcete, můžete ji smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu.

Pokud vám šťáva nedělá dobře, můžete užívat tablety. Berte jednu tabletu denně s trochou vody.

Skrvny na kůži

Skvrny na kůži se mohou objevit v důsledku mnoha faktorů nejčastěji u žen po porodu, starších lidí, v důsledku užívání antikoncepce, v důsledku dlouhého pobytu na slunci, po depilaci atd.

Aloe vera odstraňuje v pokožce melanin, který právě způsobuje tmavé skvrny. Pro tyto případy je ideální Aloe Vera pure Gel.

Doporučené produkty:

·Pure gel aloe vera

Použití:

Gel nanášejte na skvrny denně a vždy dobře vmasírujte do kůže, dokud se nevsákne. Nechte působit. Můžete jej aplikovat ráno a večer.

Osteoporóza

Osteoporóza je onemocnění postihující kosti. Jde o řídnutí kostních tkání, což způsobuje, že kost je mnohem křehčí než běžná.

Při těchto obtížích je aloe vera vhodná, protože regeneruje kosti, pomáhá jim absorbovat větší množství vápníku a dodává vitamíny.

Silně doporučujeme konzumovat důsledně šťávu z aloe vera.

Doporučené produkty:

·Juice aloe vera

Použití:

Pijte denně 50 ml šťávy z aloe vera pře jídlem. Pokud chcete, můžete ho smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu.

Pokud nesnášíte šťávu, můžete také tablety používat. Užívejte jednu tabletu denně trochu vody.

Hmyzí kousnutí a bodnutí, popálení od kopřiv

Při hmyzím kousnutí nebo bodnutí pomáhá aloe vera tím, že okamžitě utišuje a zmírňuje záněty. Nejlepší volbou k ošetření je Aloe Vera Pure Gel.

Doporučené produkty:

·Pure gel aloe vera

Použití:

Pakliže dojde k bodnutí nebo kousnutí hmyzem, nanášejte gel na postižené místo tak často, jak je to nutné.

Atletická noha

Jedná se o mykózu nohou, ke které dochází častěji u mužů.

Díky vlastnostem rostliny aloe vera jsou pro léčbu těchto potíží nejlepší přípravky Aloe Vera mýdlo a Aloe Vera Pure Gel.

Doporučené produkty:

·Ručně vyráběné mýdlo aloe vera

·Pure gel aloe vera

Použití:

Doporučujeme si nohy mýt důkladně mýdlem z aloe vera a pak nanést Aloe Vera Pure Gel pomocí tamponu. Postup můžete opakovat dvakrát až třikrát denně.

Unavené nohy

Často máme unavené nebo bolavé nohy v důsledku mnoha faktorů, nejčastějšími jsou dlouhá chůze nebo dlouhé stání.

Aloe Vera Cold Gel Relax je díky svým revitalizačním účinkům vynikajícím přípravkem pro odstranění těchto potíží.

Doporučené produkty:

·Chladivý gel aloe vera

·Pure gel aloe vera

Použití:

Položte nohy do teplé lázně s trochou Aloe Vera Pure Gelu a jemně je třete. Poté jemně vmasírujte Aloe Vera Gel Relax.

Ústní dutina (zánět dásní, vředy v ústech, ...)

Díky látce zvané manóza-6-fosfát a díky protizánětlivým a antibakteriálním vlastnostem je aloe vera ideální pro odstranění potíží v ústní dutině. Zánět dásní, vředy v ústech, puchýře nebo zubní kámen jsou některé z nich.

Může se také použít při bolestech spojených s prvními zoubky.

Doporučujeme používat ústní vodu, zubní pastu nebo šťávu z Aloe Vera.

Doporučené produkty:

·Juice aloe vera

·Zubní pasta aloe vera

·Ústní voda aloe vera

Použití:

Zubní pastu Aloe Vera používejte vždy po jídle a poté vypláchněte ústní vodou.

Lupénka a vyrážky

V případech lupénky je používání aloe vera zásadní. Přítomnost kyseliny acetylsalicylová způsobuje, že aloe vera proniká hluboko, hydratuje pokožku a změkčuje ji. Působí také na renální systém tím, že zředí toxiny a usnadňuje jejich eliminaci.

Rostlina je skvělý buněčný regenerátor a aplikace krémů bohatých na aloe vera pomáhá zmírnit propuknutí nemoci.

Doporučujeme používat tělové mléko Aloe Vera, Aloe Vera Pure Gel a Aloe Vera Juice.

Doporučené produkty:

·Tělové mléko aloe vera

·Pure gel aloe vera

·Juice aloe vera

Použití:

Pokud je příčinou lupénky stres, úzkost nebo deprese, doporučujeme užívat Aloe Vera Juice. Za tímto účelem pijte denně před jídlem 50 ml šťávy z aloe vera. Pokud chcete, můžete ji smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu.

Pokud vám šťáva nedělá dobře, můžete užívat tablety. Berte jednu tabletu denně s trochou vody.

Chcete-li zmírnit propuknutí nemoci a její příznaky, aplikujte Aloe Vera Pure Gel do postižených oblastí.

Doporučujeme také používat tělové mléko k hydrataci pokožky.

Popáleniny a vředy (slunce, olej, ...)

Aloe Vera se používá k léčbě drobných popálenin způsobených sluncem nebo jinými činiteli jako např. potřísněním horkým olejem nebo radioterapií. Pomáhá zmírnit bolest, zabraňuje infekci a zamezuje zjizvení.

Přestože zranění tohoto typu nejsou závažná, musejí být pod kontrolou, aby nezanechaly stopy na kůži a nebyly infikovány.

Opalovací krém SPF 20 je ideální pro aplikaci na pokožku před opalováním, protože je účinnou ochranou proti ultrafialovému záření.

Popálení olejem nebo jinými látkami okamžitě zmírní Aloe Vera Pure Gel, který okamžitě naneseme na kůži.

Doporučujeme také použít Dermický gel k ochlazení a uklidnění postižené oblasti.

Doporučené produkty: Aloe Vera Sunscreen SPF 20

·Pure gel aloe vera

·Dermic gel aloe vera

Použití:

Opalovací krém SPF 20 použijte půl hodiny před opalováním. Při opalování pak znovu aplikujte každých dvacet minut.

Aloe Vera Pure Gel naneste na postiženou oblast a jemně vmasírujte, aby jej pokožka správně absorbovala.

Na spálenou kůži můžete aplikovat také trochu Dermického gelu, který hydratuje a utišuje.

Revmatismus a artritida

Artritida je zánět, který postihuje klouby, způsobuje jejich ztuhlost, intenzivní bolest a omezuje volnost pohybu.

Revmatismus je podobně jako artritida zánětlivá porucha, která postihuje měkké tkáně, vazy, šlachy a svaly obklopující klouby.

Množství enzymů obsažených v aloe vera a obsah kyseliny acetylsalicylové pomáhá zmírnit bolest i zánět. Šťáva Aloe Vera Juice užívaná denně je vynikající pro léčbu tohoto typu potíží.

Můžete také na postiženou oblast přímo aplikovat Aloe Vera Cold Gel Relax.

Doporučené produkty:

·Juice aloe vera

·Chladivý gel aloe vera

Použití:

Pijte denně 50 ml šťávy z aloe vera před jídlem. Pokud chcete, můžete ji smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu.

Pokud vám šťáva nedělá dobře, můžete užívat tablety. Berte jednu tabletu denně s trochou vody.

V případě naléhavé bolesti doporučujeme použít Gel Relax přímo na postiženou oblast.

Poruchy trávení

Aloe Vera je ideální způsob, jak zmírnit nebo v některých případech i odstranit bolest a zánět žaludku. Je to možné díky enzymům a antrachinonům obsažených v této

rostlině. Složky jako alomitina a aloemodin mají kromě zmíněného léčivé účinky v případě žaludečních nebo duodenálních vředů.

Zde jsou některé účinky šťávy Aloe Vera na zažívací potíže:

·působí jako žaludeční tonikum při pomalém trávení, zlepšení střevního průchodu a regulace žaludeční kyseliny a jakékoli žaludeční problémy obecně

·normalizuje PH

·podporuje rovnováhu gastrointestinálních bakterií

·regeneruje sliznice

·snižuje podráždění jícnu a žaludku

Doporučené produkty:

·Juice aloe vera

Použití:

Trpíte-li poruchou trávení, vypijte denně 50 ml šťávy z aloe vera před jídlem. Pokud chcete, můžete ji smíchat s trochou vody nebo pomerančového džusu.

Pokud vám šťáva nedělá dobře, můžete užívat tablety. Berte jednu tabletu denně s trochou vody.

Křečové žíly

Aloe vera je jedním z nejlepších přírodních léků při léčbě křečových žil na nohou. Aktivuje krevní oběh a snižuje otoky.

Doporučené produkty:

·Chladivý gel aloe vera

Použití:

Provádějte drobnou masáž gelem Aloe Vera Cold Gel Relax v oblastech, kde se vyskytují křečové žíly.

Bradavice

Bradavice jsou způsobeny virovou infekcí, která může způsobovat svědění. Jsou velmi časté na rukou a chodidlech.

Aloe Vera je pomáhá přirozeně eliminovat a díky svým fungicidním vlastnostem, astringentním a antibakteriální účinkům usnadňuje jejich zmenšení až do vymizení.

Doporučené produkty:

·Pure gel aloe vera

Použití:

Aplikujte čistý gel na bradavici každou noc, ovažte a nechte působit. Opakujte denně až do úplného vymizení bradavice.